Hakkımızda 2017-10-03T23:56:49+00:00
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Eğitimiz, idealist öğretmenler tarafından daha kaliteli ve işlevsel öğretim dokümanları oluşturarak öğretmen ve öğrencilerle buluşturmak amacı ile kurulmuştur.

EĞİTİMİZ YAYINLARI

  • Yayınlarımız, Ortaokul ve Lise düzeyindeki branşlarda hazırlanmıştır. (Değişen müfredata göre tüm ara sınıflarda Eğitim Defterleri hazırlanacaktır.) Öğretmen ve öğrencilerin işini son derece kolaylaştıran ve öğrencilerin çalışmasını planlayan bir yapıya sahiptir.
  • Rahat kullanılması için spiralli şekilde basılmış özgün tasarım ve içeriğe sahip akıllı defterlerdir.
  • Dijital tahta içerikleri www.akilliegitimiz.com sitesi üzerinden ücretsiz olarak verilmektedir. (Akıllı tahtalar güncelleniyor.)

EĞİTİMİZ YAZILIM

  • Öğretmen ve öğrenciyi buluşturarak karşılıklı soru-cevap yapabilmeleri sağlayan, öğretmenlerin daha aktif ödev kontrolü yaparak istatistiksel raporlama almalarını sağlayan, Eğitim-Öğretim akışını hızlandırarak ödev yapma bilincinin ön plana çıkmasını amaçlayan bir yazılımdır.
  • Eğitimiz web portalı öğretmenlerimiz tarafından geliştirilerek güncellenmektedir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.